Najdi se v gastru a začni svojí kariéru

Aktuální volná místa
V současné době nehledáme pozice pro HPP, ale brigádníků není nikdy dost!

Hledáte zaměstnání, kde budete mít jistoty, zázemí, profesní růst a radost z práce? V naší společnosti si uvědomujeme, že spokojenému zákazníkovi předchází spokojený zaměstnanec. Zaměstnancům, kteří mají zdravý zápal do naší profese garantujeme školení, rekvalifikační kurzy, osobní a férový přístup.

Kuchař/ka

Hledáte pohodovou práci od pondělka do pátku ?

Hledáte práci v příjemném kolektivu v moderně vybavené kuchyni s okny?

Jste férový a to samé i vyžadujete od ostatních ?

Nulová tolerance chemických dochucovadel a um řemesla jsou předpoklady k nástupu do naší společnosti.

Požadavky

- znalost receptur a technologických postupů

- praxe v oboru

- zdravotní průkaz

- samostatnost

- dodržování hygienických norem

Nabídka
Měsíční odměna cca 30.000-35,-000 netto + benefity za přípravu cateringů

Pracovní náplň
Jedná se o přípravu teplých jídel pro naše kantýny a klienty kam jídla dovážíme.

Kuchař/ka studené kuchyně

Požadujeme
- praxe v kuchyni (příp. studené kuchyni) výhodou

- chuť učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost
- kreativita výhodou
- časová flexibilita

Nabídka
zavedená společnost

stabilní zaměstnání

firemní benefity (zaměstnanecké slevy, částečně hrazené stravování, apod.)

kariérní růst

přátelské prostředí

rozvoj kreativity

dobrá dopravní dostupnost (tramvaj, autobus, vlak)

dobré platové ohodnocení 20.000,- - 30.000,- Kč měsíčně

Příprava studené kuchyně (chlebíčky, bagety, banketky, obložené mísy, apod.) na firemní provozovny, příprava studené kuchyně (kanapky, saláty, apod.) na cateringové akce či office catering, evidence spotřeby surovin.

Obsluha na cateringových akcích

Společnost jez koncept přijímá nové členy do řad našich stálých brigádníků pro námi konané cateringové akce a jiné eventy. Jedná se o obsluhu hostů, rozlévání nápojů, roznášení občerstvení, debaras, apod. Nabízíme práci v přátelském a mladém kolektivu, motivační platové podmínky, možnost rozpisu směn dle vašich možností. Tato brigáda je vhodná jak pro studenty, tak pro kohokoliv, kdo si rád přivydělá smysluplnou prací.

Kuchař/ka - streetfood

Miluješ street food ?

Máš rád kontakt a interakci se zákazníkem ?

Baví tě moderní trendy v gastru?

Jsi kreativní a rád vymýšlíš nové recepty či postupy ?

Chceš být součástí nového projektu u zavedené společnosti ?

Nabídka
Hledáme nadšence streetfoodu, kteří se s námi chtějí podílet na novém konceptu.
Hledáme spolehlivého, šikovného a zodpovědného člověka, který by měl tento projekt pod svým vedením.

Nabízíme zainteresování na celém projektu v podobě procentuálního podílu z obratu.

Nabízíme velké zázemí moderně vybavené kuchyně.

Příprava nového projektu na food truck.

Příprava kompletního sortimentu, receptur, technologických postupů.

Kompletní zodpovědnost za projekt.

Příprava a prodej jídel z food trucku.

120
Zaměstnanců
24,7
Průměrný věk
1
ředitel DANÍK